Towar zakupiony w sklepie internetowym taniolaptopy.com, który nie był opisany jako  uszkodzony bądź nietestowany można zwrócić bez podania przyczyny wciągu  14 dni od otrzymania towaru. Towar nie może być używany. Należy zwrócić  cały komplet tak jak został zakupiony i w identycznym stanie z dowodem zakupu, kartą gwarancyjną oraz nie naruszonymi plombami gwarancyjnymi. 

Aby zwrócić taki  towar należy odesłać go do nas w ciągu 14 dni od daty zakupu z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy, na którym muszą być dane kontaktowe oraz dane do przelewu zwrotnego.  Koszty przesyłki w przypadku zwrotu ponosi kupujący. Zwrot bez podania przyczyny może dokonać jedynie konsument.  Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt Firmy Laptop Elements | taniolaptopy.com nie będą odbierane (nie przyjmujemy paczek za  pobraniem)  Zwracamy tylko kwotę za zakupiony przedmiot (bez kosztów dostawy)

Nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas paczki ze zwrotem  towaru, zwrot środków zostanie dokonany na podany przez Państwa  rachunek bankowy.Adres do zwrotu
Laptop Elements Kamil Zakrzewski
ul. Podwale 8
68-200 Żary